Deniz Vardaryıldızı “Asalet” ile geliyor!

deniz-kapakİlk albümü ‘Mucize’ ile 2010 yılında müzik severlere merhaba diyen Deniz Vardaryıldızı, 2012 yılında ikinci stüdyo albümü olan ‘Kırmızı Kar’ ile dinleyicisi ile buluşmuştu. Müzisyen 2013 yılının baharında ise yepyeni teklisi “Asalat’ ile bu yaz iz bırakmaya hazırlanıyor.

Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji mezunu olan Deniz Vardaryıldızı, müzik hayatına İzmir Atatürk Lisesi’nin orkestrasında şarkı söyleyerek başladı. Üniversite döneminin sonlarında ‘Deniz Yıldızı’ adını verdiği grubu ile yurt içinde ve yurt dışında pek çok yerde sahne aldı. Kendi şarkılarını hem besteleyen hem de yorumlayan bir müzisyen olarak önce ’Mucize’ ve ardından ‘Kırmızı Kar’ albümü ile sürdürdüğü müzik hayatında yeni teklisi ‘Asalet’ ile biraz daha farklı bir kulvara doğru yöneliyor. ‘Asalet’, dinleyende dans etme isteği uyandıran ve içinden güneş geçen harika bir yaz şarkısı.

Deniz12

Bu teklisinde müzisyene aranjör olarak Murat Tunalı ve ses mühendisi olarak Tarık Ceran , geri vokallerde ise Özlem Büyükuğurgör eşlik etti. Albüm fotoğraflarını, kendisi de müzisyen olan ‘Emre Berkün’ çekti. ‘Asalet’ şarkısını kliplendiren Deniz Vardaryıldızı, yeni teklisi ile çok yakında radyolarda ve müzik kanallarında olacak.

https://itunes.apple.com/us/album/asalet-single/id643002627

Reklamlar

One comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s