Tülin ile Zafer: “Kırılgan Aşkım”

İstanbul ve Antalya sahnelerinde 1990 yılından beri sahne programları yapan, eğlence dünyasının aranılan ikilisi Tülin ile Zafer , “Kırılgan Aşkım” adlı ilk albümleriyle müzikseverlerle buluşmaya hazır.

Tülin ile Zafer, müzikal duygunun ikinci plana düştüğü “Ah nerede o eski şarkılar?” diyeceğimiz, özlediğimiz ve dinledikçe güzelleşecek unutulmaz anılara yolculuğa çıkartacak albümleriyle müzikseverlere merhaba diyor.

Tülin ile Zafer’in “Kırılgan Aşkım” adlı albümlerinde, Mehmet Andiçen, İlhan Şeşen, Aşkın Tuna, Barış Aryay, Ferhat Çağlar Yiğit, Korkut Peker, Evrim Peker, Ersin Çalışkan, Aram Arakelyan, Pınar Uçarlar’ ın söz ve besteleri yer alıyor. Albümde, sözü ve müziği İlhan Şeşen’e ait ; “Tombalak Tomurcuk” şarkısını yıllarca birlikte sahne programlarında seslendiren, her defasında birbirleriyle hem eğlenen, hem de bunu sahne şovu haline döndüren Tülin ile Zafer için bu şarkının yeri çok özel.

Albümde 8 tane yeni şarkı yer alırken tüm okumalar Studioda stüdyosunda Mehmet Andiçen’in müzik direktörlüğünde yapıldı. Tülin ile Zafer’in, ilk klibi albümle aynı ismi taşıyan sözü ve müziği Mehmet Andiçen’e ait “Kırılgan Aşkım” adlı şarkıya Taksim Film Stüdyolarında çekildi. Klibin yönetmenliğin Serdar Gözelekli üstlendi. Yapımcılığını Hakan Eren, prodüktörlüğünü Hakan Eren-Mehmet Andiçen, sSüpervizörlüğünü Hakan Eren-Özlem Koç’un üstlendiği albüm Ossi Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s