Levent Ertan “Günaha Davet” ediyor

Powerturk’ün popstar yarışmasında 2003 yılında birinci olan Levent Ertan, uzun bir çalışma sürecinin ardından albümünü tamamlamış. Statü Prodüksiyon etiketiyle yayınlanan ve “Günaha Davet” adını taşıyan ilk albüm, 4 şarkıdan oluşuyor. Alternatif pop tarzında bir albümle çıkagelen Ertan, dans müziğinde yeni bir soluk olarak karşımıza çıkıyor.

“Günaha Davet” şarkısını Can Ertik ile birlikte yazan Levent Ertan albümde yer alan ‘Aşk’, ‘Karmaşık’, ‘Güzele Bakmak Sevap’ gibi diğer şarkıların söz ve bestelerine imzasını attı. Genç şarkıcı bu ilk çalışmasıyla ilgili olarak “aslında günümüzde her şeyin hızlı tüketildiği ve aşkların sadakatin yok olma eğilimiyle yüz tutmuş durumda olduğunu, insanların sadece maddeye tutunup gerçek aşkı kaçırdıklarını ifade ettim bu albümde” diye konuştu.

Şarkıların aranjelerini hazırlayan Seçkin Özer projenin mix ve masteringini de yaparken, altyapılarda elektronik müziğin r&b sounduyla buluşmasına tanıklık ediyoruz. Serdar Gözelekli tarafından albümle aynı adlı şarkıya çekilen video klip için Beykoz kundura fabrikası seçilmiş.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s