Rock müziğe genç soluk: Gürcan Ersoy

Türk Rock müziğine besteleri ve sesi ile yeni bir soluk getirecek olan Gürcan Ersoy’un birçok usta müzisyenle çalıştığı ilk albümü “Ben ve Benim Gibi Çocukların Hakkında” müzikmarketlerde yerini aldı. Genç müzisyenin çıkış şarkısı ise “Sen Üzülme” adını taşıyor.

Müzik direktörlüğünü de Gürcan Ersoy’ın üstlendiği albümde yer alan 15 parçanın tamamının söz, müzik ve düzenlemesi Gürcan Ersoy imzası taşıyor. Flat Production etiketiyle çıkan ve tamamı analog kaydedilen albümde Taylan Dedeoğlu, Tansel Doğanay, Uğur Gülbaharlı, Mehmet Çelik ve Murat İlkan gibi önemli müzisyenler yer alırken, miksleri Tarkan Gözübüyük, Ender Balcı, Murat Bulut, Alp Turaç gibi duayen isimler üstlendi. Mastering’i Erim Arkman tarafından yapıldı.
Albüm fotoğrafları, ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut tarafından çekildi. Gürcan Ersoy’un stil danışmanlığını ise ünlü moda editörü editörü Alexander Kokoskeriya üstlendi.

Albümün çıkış şarkısı “Sen Üzülme”nin klibi, 2011 yılında 3 Altın Portakal kazanmış olan Mantar Film tarafından çekildi. Yönetmen koltuğunda Cem Adıyaman’ın oturduğu klibin, görüntü yönetmenliğini de Bilal Eroğlu üstlendi. Styling ise Alexander Kokoskeriya tarafından yapıldı.

Reklamlar

One comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s