Can Atilla’dan “İmparatorluk” box-seti

Usta müzisyen Can Atilla’dan arşivlik bir box-set haberi! Atilla, bugüne kadarki 4 albümüne bir de DVD ekleyerek müzikseverler için özel bir pakette sunuyor.

Yaptığı sıra dışı konsept albümler, tiyatro ve opera müzikleri, sayısız belgesel ve organizasyonlarda kullanılan eserleri ile sanat dünyasında adını sıkça duyduğumuz usta müzisyen Can Atilla; 600 yıllık görkemli bir hükümdarlık olan Osmanlı İmparatorluğu’nu anlattığı, diskografisinde çok önemli yer tutan ve toplamda yurtiçi ve yurtdışı dahil olmak üzere 100.000 satış rakamını geçen; “Cariyeler ve Geceler” (2005), “1453 Sultanlar Aşkına” (2006), “Aşk-ı Hürrem” (2007) ve en son 2010’da yayınlanan “Altın Çağ” albümlerinden oluşan dörtlemesini içinde bir DVD’nin de bulunduğu “İmparatorluk”’ isimli bir box-set ile dinleyicilerinin beğenisine sunuyor. Set, Sony Music etiketiyle müzikmarketlerde.

Electronic New Age müzikte ülkemizde ve dünya çapında başarılı bir temsilcimiz olan Can Atilla’nın Osmanlı İmparatorluğu’nu, Harem’i, İstanbul’un Fethi’ni, Bizans İmparatorluğu’nu anlattığı “box set”i, toplamda 5 CD, 1 DVD ve 56 sayfalık çok özel bir kitapçık içeren, tüm metinlerinin İngilizce tercümelerinin de bulunduğu ve incelikle hazırlanmış şık kutusuyla arşivlik bir çalışma.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s