3 Mayıs: Müzik Pazarı / Garaj dolusu müzik

muzikpazariÖnümüzdeki Pazar için siz müzikseverlere güzel bir etkinlik önerimiz var. Bir Garaj dolusu müziğe hazır mısınız?

Müzik ilginç bir şekilde bazı insanlar için bir şey ifade etmezken, bazı insanlar için adeta hayatın anlamı ve yaşama sebebi olabiliyor. İşte bu insanlar için sevdikleri bir albümün plağına, cd’sine yada kasetine sahip olmak en büyük mutluluklardan.. Bu uğurda bazen bir şehrin bir ucundan diğer ucundaki müzik mağazasına gidilir, hatta bazen de başka bir ülkelerde düzenlenen Plak fuarlarına seyahatler organize edilir.

Bu yıl Hammer Müzik, yurtdışında yapılan Plak Fuarı konseptini Türkiye’ye getiriyor. İlk olması açısından yurtdışındaki örneklerine göre biraz daha mütevazi şekilde gerçekleşecek etkinlik 3 Mayıs 2015, Pazar günü İstanbul’un en kaliteli mekanlarından olan Garajistanbul’da gerçekleşecek. O gün İstanbul’dan ve farklı şehirlerden müzik dükkanları, yapım firmaları en nadide Plak, CD ve kaset çeşitlerini müzikseverlerinin beğenisine sunacaklar. Her tarz müzikten binlerce ürünün bir arada bulunup incelenebileceği bu ortam müzikseverler için ise adeta bir cennet gibi olacak.

Büyüyerek ve kendini geliştirerek belirli aralıklarla devamı yapılacak bu etkinliğin sektörü de bir araya getirme, güçlendirme ve ayakta tutmaya katkısı olmasını ümit ediyoruz.

Reklamlar

One comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s