Emergenza’da final için geri sayım!

emergenza final afisHer yıl dünyada 150’yi aşkın şehirde düzenlenen Emergenza Festivali, 22. yılında 28 BLACK Açai İçeceği’nin desteğiyle ve DREAM TV’nin medya sponsorluğunda İstanbul’da 3. kez müzikseverlerle buluşuyor.

4-5 ve 6 mayıs tarihlerinde Mojo Beyoğlu’nda gerçekleşecen elemelerde yarışan 30 gruptan 12’si; 8 Haziran’da Jolly Joker İstanbul’da Emergenza 2014 Türkiye Finalinde yarışmaya hak kazandı. Arsnova, Güneş Gürsoy, Kampala, Minimal Amalar, Montana Çetesi, None Shall Return, Rain Leechers, Rom, Saspent, The Tides, Trnc ve Yabancı Değiliz; 8 Haziran’da Jolly Joker İstanbul’da yapılacak finalde kıyasıya mücadele edecek.

emergenza2014-4Yarışma; major (büyük) bir müzik şirketi ile sözleşmesi olmayan her yaştan müzisyen ve gruba açık olarak düzenleniyor. Emergenza’da birinci olacak grup, Almanya’da Uluslararası Taubertal Festivali’nde yarışma ve star’larla aynı sahneyi paylaşma şansını yakalayacak.

Yetenekli müzisyenlerin dünya sahnelerine giden yolda araladığı kapıdan siz de bakmak ve Türkiye Finali ile ilgili ayrıntıları takip etmek isterseniz www.emergenza.net adresini tıklamanız yeterli.

Ülkemizde; 28 BLACK Açai İçeceği sponsorluğunda gerçekleşen Emergenza; 2012’de Monoband, 2013’te ise KAOS’un birinci olduğu yarışmanın 2014 Türkiye şampiyonunu arıyor!

Dream TV’nin katkılarıyla gerçekleşecek Emergenza Türkiye Finali’nde görüşmek üzere…

EMERGENZA HAKKINDA

Emergenza, dünya çapında amatör müzisyenleri destekleyen en büyük müzik yarışması organizasyonudur. Bütün müzik türlerine açık olan ve 1991 Yılı’ndan bu yana; Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya, Büyük Britanya, Fransa, İspanya, İtalya, Japonya, Rusya, Avustralya, İskandinav ülkeleri gibi birçok ülkede gerçekleşmekte olan Emergenza’nın Türkiye ayağının 3.’sü 2014 yılında düzenleniyor.

Emergenza Türkiye’de yarışan gruplar; prestijli sahnelerde çalma, kendi izleyici kitleleri ile buluşma, önemli müzisyenler ve müzik profesyonelleri ile tanışma; hepsinden önemlisi yerel ve uluslararası düzeyde kendilerini tanıtma imkanı bulacaklar.

Jüri ve seyirci oylaması esasına dayalı yarışmada 1. olan grup dünyaca ünlü Taubertal Festivali’ne giderek dünyanın dört bir tarafından gelen Emergenza birincileriyle yarışacağı gibi festivalde konser vererek dünyaca ünlü gruplarla aynı sahneyi paylaşacak.
Ayrıca diğer grup ve enstrümanistleri de çok özel hediyeler bekliyor olacak.

http://www.emergenza.net
http://www.facebook.com/emergenzaturkiye

http://2013.taubertal-festival.de//

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s