Aşk Stüdyosu’na davetlisiniz

14subatt14 Şubat’ta her yerde her köşede ayrı bir etkinlik düzenlenirken bunlar arasında İstinye Park’ın “Karışık Kaset” konsepti dikkat çekici:

İstinyePark, Sevgililer Günü haftasında aşıklara farklı ve beklenmedik sürprizler hazırlıyor. 9-14 Şubat tarihleri arasında İstinyePark’ı ziyaret edenler Aşk Stüdyosu’nda sevdiklerine kendi sesleriyle şarkı yapıp, nostaljik karışık kaset gönderip, birlikte müzik dinleyerek ilan-ı aşk etme fırsatı yakalayacak.

Ana aktivite alanına kurulacak olan Aşk Stüdyosu 80’lerin meşhur ‘karışık kaset’ kavramını ziyaretçilere tekrar hatırlatacak. Sevgililer birbirlerine aşklarını seçtikleri şarkılardan oluşan karışık kasetleri internet üzerinden gönderebilecekler.

Aşk Stüdyosu’nda ziyaretçiler ayrıca sevdiklerine söyledikleri sevgi cümlelerinden oluşan, etkinliğe özel bir şarkıyı CD’ye bastırabilecekler. Böylece sevgililer, benzersiz bir 14 Şubat hediyesine sahip olacak.

Sevgililer, kendi seslerinden şarkı oluşturmanın yanı sıra ikili kulaklılarla sevgililere özel tasarlanmış alanda birlikte müzik dinlemenin de keyfine varacak.

İstinyePark ziyaretçileri Joy Fm DJ’leri tarafından hazırlanan mikslenmiş CD’lerle saat 12.00-20.00 saatleri arasında müziğin ve eğlencenin keyfini çıkaracak; Joy Fm DJ’lerinin aktiviteye özel 1 saatlik programlarını dinleyebilecekler.

Ayrıntılar: www.istinyepark.com.tr/askstudyosu adresinde

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s