Gülbahar Kültür’den “Lola’s World Records” gecesi

Almanya’da yaşayan ve bugüne değin  çoğu çift diskten oluşan 50’nin üzerindeki derleme albümüyle Türk ve dünya müziğinin mutfağından seçtiği en güzel örnekleri ustaca bir araya getirdiği compilation albümleri ile tanınan DJ Gülbahar Kültür, bir kez daha İstanbul’da sahne alıyor! 6 Ekim’de Eski Cambaz’da DJ performansı sergileyecek olan Kültür, Lola’s World Records etiketi ile yayınlanan “Babylon Bar”,  “Swing Style” ve “Made in Turkey” gibi çeşitli albümlerinden parçaları ile yine unutulmaz bir partiye imza atmaya hazırlanıyor.

Bugüne kadar Orta Doğu’dan Avrupa’ya, Amerika’dan Uzak Doğu’ya, Sibirya’dan Afrika’ya dünya müziğinin popüler hitlerinden deneysel çalışmalara kadar . Uzun yıllardır Almanya’nın Bremen eyaletinde yaşayan Gülbahar Kültür “Oriental Garden”, ‘Harem’s Secret’, “Made in Turkey”, “Made in Greece” “Gypsy Garden”, “Latin Garden”, “Asian Garden”, “Swing Style”, “Babylon Bar”, gibi yaptığı derleme albümleri, tematik müzik geceleri, unutulmaz partileriyle, Açık Radyo’da zamanının sevilen müzik programlarından biri olmuş “Global Beats” ve Almanya’da yayın hayatına devam eden Funkhaus Europa için hazırlamış olduğu radyo programları ile yaklaşık 15 yıldır müzik dünyasının nabzını tutuyor.

Almanya’nın Köln kentinde bulunan Lola’s World Records için hazırladığı derlemelerin tümünden örnekler taşıyan oluşan renkli bir sound yolculuğuna hazırsanız, 06.10.2012, önümüzdeki Cumartesi gecesi, istikametiniz Eski Cambaz.
Tarih: Cumartesi, 06.10.2012
Saat: 22:00’den itibaren
Yer: Eski Cambaz
Adres: İstiklal Cad. Kurabiye Sok. No: 12 / Beyoğlu
Tel: 00 9(0) 212 243 5473

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s