Neyse’den 3. video

Babajim Records etiketiyle 2011’in ekim ayında yayımlanan ilk albümü ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan NEYSE’nin üçüncü video klibi, albümün aynı zamanda kapanış parçası olan “Kırık” şarkısına çekildi. Grup 11 Mayıs akşamı Indigo’da sahne alıyor.

Grupla aynı adı taşıyan albümü ile rock müzik piyasasında dikkat çeken NEYSE, çıkış şarkısı olan “Hokkabaz” videosuyla iyi bir kitle yakalamış, ardından grubun daha dramatik, içe dönük şarkı yazımını ön plana çıkaran “Siyah (Esved)”in klibiyle  başarısını perçinledi. Çekimleri Durusu (Terkos) civarında iki günde tamamlanan “Kırık” klibinin senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini ise, Portecho grubundan ve çektiği başarılı kliplerden tanıdığımız Tan Tunçağ üstlendi.

http://www.biletix.com/etkinlik/NLI13/ISTANBUL/tr

Grup hakkında:

2000’li yılların ortalarına doğru Deniz Ünlü (davul) ve Selim Kırılmaz (vokal, bas gitar) tarafından İstanbul’da kurulan NEYSE, uzun süre Yeşilköy’deki garaj-stüdyolarında çalışmalarını düzenli olarak sürdürmüş, kuruluşundan itibaren de başta Beyoğlu olmak üzere çeşitli canlı müzik mekanlarında ve barlarda, ayrıca muhtelif festivallerde sahne almıştır. 2009 yılında ilk single olarak “Yapma Meydan”ı yayınlayan grubun kadrosu, 2010 yılında gitarist Melih Balta’nın katılımı ile bugünkü halini almıştır. 

2011’de Babajim Studios-Radyo Eksen-Doğuş Yayın Grubu ortaklığıyla ilk defa düzenlenen geniş kapsamlı BE THE BAND müzik yarışmasını kazanan NEYSE’nin grupla aynı ismi taşıyan ilk albümü 25 Ekim 2011’de Babajim Records tarafından yayınlandı. Albümde ikinci sırada yer alan “Hokkabaz” ilk single olarak belirlendi ve aynı şarkıya Murad Küçük yönetmenliğinde çekilen video klip büyük ilgi görerek grubu birçok radyo ve TV kanalının rotasyonuna soktu. 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s