Queen’den ödüllü remix yarışması

Bugün e-mailime düşen bir haberi mutlaka paylaşmam gerekir diye düşündüm. Queen, 40. yıl kutlamaları için tüm müzisyenleri ‘Don’t Stop Me Now’ adlı hit parçaları için maksimum 6 dakikalık remiks hazırlamaya davet ediyor. Ses düzenleme ve remix programları ile son yıllarda amatör müzisyenlerin bile bazen oldukça başarılı remixlere imza atabildiğini düşünürsek, bu işi seven herkesin -tabii Queen hayranlarının daha fazla-  ilgileneceğini düşünüyorum.

Kazanan kişi, Brian May, Roger Taylor ve misafir jüriler Justin Shirley-Smith ve Kris Fredriksson tarafından seçilecek ve Avrupa’nın ilk bağımsız kayıt ve mix stüdyo kompleksi olan Londra Metropolis Stüdyo’larında ‘Mastering Session’a katılmak üzere davet edilecek (Londra’ya seyahat ve iki gecelik konaklama sağlanacak). Bunun yanı sıra kazanan müzisyen 1000 Dolar  kazanacak ve remiksleri Queen’in sosyal medya kanalları ve queenonline.com sitesinde yayınlanarak global tanınmışlık elde edecek.

Facebook ve Twitter hesabı olan herkesin, uluslararası sanatçı platformu Talenthouse’un internet sitesinden (http://www.talenthouse.com/) 14-21 Aralık 2011 tarihleri arasında katılabileceği halk oylamasında en yüksek oyu alan sanatçıya da ‘Days Of Our Lives’ Blu-Ray, ‘Live at Wembley Stadium’  DVD, ’40 Years of Queen’ Kitabı, ‘Jazz’ın imzalı bir kopyası, ‘Deep Cuts’ -1,2,3 ve Avid ‘Pro Tools 10 + M Box’ hediye edilecek.

İlgilenen sanatçılar Türkçe dil desteği olan Talenthouse internet sitesinden (http://www.talenthouse.com/) ‘Don’t Stop Me Now için remiks oluşturun’ adlı yarışmaya katılarak hazırladıkları remiksleri 13 Aralık 2011 tarihine kadar gönderebilirler.
Doğrudan yarışma sayfasına ulaşmak isteyenler için işte link: http://tlnt.at/uCATC8

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s