Amy Winehouse konseri iptal!

20 Haziran Pazartesi İstanbul Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek olan Amy Winehouse konseri, genç şarkıcının olaylı Sırbistan konserinden sonra iptal edildi. Organizatörler, İstanbul ile birlikte Çarşamba günkü Atina konseri de iptal olan Winehouse’un, sağlık sorunları nedeniyle konserlerinde beklenen performansı gösteremeyeceğini açıklayarak şarkıcının hayranlarından “özür” dileyeceğini iletti.

Amy Winehouse, “Kalemeydan” olarak bilinen Belgrad Kalesi’nde, alkollü şekilde sahne almış ve 90 dakikalık konserinde şarkıları bölük pörçük söylemişti. İki kez ayağı takılan şarkıcı, iki kez de sahneden ayrılmak zorunda kaldı. Duruma sinirlenen Amy’nin hayranları, şarkıcıyı yuhalamış ve ıslıklamış, bazı seyirciler ise konseri terk etmişti. Winehouse’a eşlik eden müzik grubunun üyeleri, seyircileri sakinleştirmeye çalıştı. 2 hafta önce Londra’da alkol tedavisi gören Amy Winehouse’un içki içmesi yasaklanmıştı. Winehouse’un Belgrad konseri, 2 hafta sürecek Avrupa turnesinin birinci ayağıydı.

Konser iptali, Biletix’te de duyuruldu:

AmyWinehouse, dün geceki Belgrad konseri sonrasında aynı gece özel uçakla İstanbul’a gelmiştir. Fakat sanatçı sağlık sorunları sebebiyle 20 Haziran’da Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşmesi planlanan İstanbul konserini ve 22 Haziran’daki Atina konserlerini iptal etmiştir. Pozitif Müzik olarak kontrolümüz dışında gelişen bu durumlar karşısında büyük üzüntü içinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Konser biletlerinin iadesiyle ilgili tüm detaylar önümüzdeki günlerde www.biletix.com ve www.pozitif.infokanalları üzerinden kamuoyuna duyurulacaktır.

AmyWinehouse’un resmi basın açıklamasını aşağıda bulabilirsiniz.

“AmyWinehouse, bu hafta İstanbul ve Atina’da gerçekleştireceği konserlerini iptal etmiştir.  Sanatçı, bu konserleri gerçekleştirmeyi çok istemesine rağmen, sanatçı yönetimi ve menajeriyle beraber verdiği karar neticesinde, şu anda gösterebileceği performansın en iyisi olmadığına ve bu süreç içinde dinlenmesi gerektiğine kanaat getirerek İstanbul’danevine dönme kararı almıştır.

AmyWinehouse, konserini bekleyen tüm hayranlarından özür dilediğini belirtmiştir.”

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s